Mano istorija

Apie mane

Jau ilgus metus aš vedu mokymus. Tai darau, nes jaučiu, kad toks yra mano pašaukimas. Kiek aš atsimenu save, visad norėjau būti mokytoja. Mano pirmoji vaikystės svajonių profesija buvo tokia, bebaiginėdama psichologijos magistro studijas vis dar vizualizuodavau save dirbančią su žmonėmis, tik jau kiek kitokia forma. Man buvo aišku, ką noriu veikti, ir gyvenimas labai palankiai klostėsi šios vizijos išsipildymui. Kai į Lietuvą grįžau po doktorantūros studijų Suomijoje, jaučiausi laimingiausiu žmogumi pasaulyje, vėl galinčiu dirbti savo svajonių darbą ir dar su savo svajonių komanda. Panašiai jaučiuosi ir dabar.

Mano darbo su žmonėmis stilius nėra triukšmingas. Aš moku klausytis, išgirsti ir padedu atsiskleisti. Aš įkvepiu kitus ne psichologinių manipuliacijų technikomis, o nuoširdumu ir pozityvumu. Mėgaujuosi procesu ir natūraliai užkrečiu tuo mėgavimusi tuos, su kuriais esu drauge. Anksčiau būčiau pavadinusi save perfekcioniste, bet, po ilgai trukusių sąmoningų pastangų, dabar galiu teigti, kad moku sau leisti būti netobula, pažeidžiama ir mylėti save. Gal tai ir yra priežastis, kodėl patinku žmonėms.

Neturiu ambicingų tikslų iš esmės pakeisti pasaulį. Dirbu, nes jaučiu, kad tiesiog būtent taip per mane reiškiasi gyvenimas. Įdomiausia, kad, leidus gyvenimui reikštis, žiūrėk imi ir tampi didelių bei svarbių pokyčių dalimi. Linkiu patirti šį jausmą ir netgi tikiuosi, kad patirsime jį drauge.

VIDINIAI MOKYMAI IR KONSULTACIJOS ĮMONĖMS >>> Kontaktai

ATVIRI MOKYMAI >>> Peržiūrėti

 

PUBLIKACIJOS SPAUDOJE: