MOKYMAI ĮMONĖMS

kodėl?

Dirbu su organizacijomis mokymų srityje jau gerus 10 metų. Šis darbas teikia man didelį malonumą, jį laikau savo pašaukimu. Man patinka iššūkiai, sutinkami šiame darbe. Kiekvienas klientas, kiekviena organizacija, su kuria dirbu, mane kažko moko, daro profesionalesne trenere ir geresniu žmogumi. Mėgaujuosi savo darbu, nes jo dėka nenustoju augti, keistis ir tobulėti. Nuostabu, kad tuo pačiu aš keičiu aplinką, turiu galimybę prisiliesti prie organizacijų ir eiti su jomis drauge ieškant atsakymų į pačius įvairiausius klausimus.

KAIP?

Vesdama mokymus aš dirbu naudodama aktyvius mokymosi metodus. Išmanau, kaip mokosi suaugusieji, todėl dirbu taip, kaip yra pasiekiamas didžiausias rezultatas. Man ne paslaptis, kad žinios yra bevertės be praktikos, o patyrimai yra laiko švaistymas, jei nėra jų aptarimo. Saugumas ir jauki aplinka yra reikalingi, kad mokytumėmės, tačiau be iššūkių irgi niekas nevyksta. Dirbdama aš aktyviai stebiu grupės dinamiką ir į ją reaguoju. Nebijau eksperimentuoti, esant reikalui, kažką keisti ir moku prakalbinti net pačius nedrąsiausius ir tyliausius komandų narius.

KĄ?

Mokymų programas ruošiu kiekvienai organizacijai individualiai, įsigilinus į jos poreikį, tikslus ir situaciją. Pagrindinės mokymų temos, kuriomis dirbu, yra:

SUSISIEKITE:

El. paštas: ask@tripleo.lt
Tel. Nr.:+370 615 72447

Klientų aptarnavimas ir pardavimai

Mokymai skirti kelti klientų aptarnavimo kokybę organizacijose ir pardavėjų kompetencijas. Esant poreikiui, konsultuoju klientų aptarnavimo standartų kūrimo ir įdiegimo klausimais.

ASMENYBės efektyvumas ir augimas

Dirbu įvairiomis temomis, kurios susiję su darbuotojų efektyvumu ir jų asmenybės augimu. Skaitau motyvacinius pranešimus apie laimės jausmą darbe. Drauge su Lietuvos rusų dramo teatro vadove Olga Polevikova vedu mokymų programą viduriniosios grandies vadovams ir talentams “Stiprios asmenybės gyvenimo žaidimo taisyklės”.

Emocinės kompetencijos lavinimas

Dirbu su darbuotojų emocinės kompetencijos ugdymu, vedu mokymus apie emocinį intelektą, geresnį savęs ir kitų pažinimą, streso valdymą, atsparumo stresui didinimą, konfliktinių situacijų valdymą ir jų sprendimą.

Komandinis darbas

Vedu patyriminius komandos formavimo renginius bei mokymus apie efektyviai dirbančias komandas bei komandų formavimą. Padedu didinti bendradarbiavimą komandose, komandiškumo jausmą, geresnį savęs komandoje ir komandos narių pažinimą.

Darbuotojų ugdymas ir motyvavimas

Konsultuoju vadovus darbuotojų ugdymo ir motyvavimo klausimais, vedu praktinius mokymus šia tema. Padedu parengti darbuotojų ugdymo planus ir programas, mentorystės projektus organizacijose.

Vidinių trenerių ruošimas

Organizacijos viduje padedu paruošti vidinius trenerius, kad šie galėtų išnaudoti savo asmeninę patirtį ir kuo efektyviau ją perduoti kitiems komandos nariams. Mokau juos darbo su grupe ypatumų, suaugusiųjų mokymo principų, dalinuosi praktiniais mokymų vedimo patarimais ir stiprinu jų pasitikėjimą savimi kaip treneriais.

MOKYMAI, KURSAI, RENGINIAI

📹 MOKYMAI INTERNETU

KOMANDOS STIPRINIMAS ORGANIZACIJOS VIDUJE

Inspired by