Apie apsimetėlio sindromą: tai pačių sėkmingiausių žmonių „liga“

| 2021 m. vasario 15 d.

Jus giria, sveikina puikiai susitvarkius su užduotimis, o jūs tokiomis akimirkomis jaučiatės nejaukiai? Užuot džiaugtumėtės, jūs nerimaujate, kad kolegos ar klientai tuoj tuoj supras, jog jūs iš tiesų nieko neišmanote ar nemokate? Jei šios būsenos pažįstamos, tikėtina, kad kenčiate nuo apsimetėlio sindromo. Delfi Plius straipsnyje šia tema mane kalbino Lina Širvinskienė.
Apsimetėlio sindromas – tai mąstymas, jog visi asmeniniai pasiekimai yra užtarnauti ne dėl sunkaus darbo, talento ar komentencijos, o dėl to, kad tiesiog tinkamai susiklostė aplinkybės. Jis stebėtinai dažnai aplanko aukštus pasiekimus turinčius žmones. Todėl tikiu, kad šiame straipsnyje dažnas atrasite aktualių dalykų ir sau.
Kokie jausmai būdingi šiam sindromui? Kokie žmonės jį patiria? O svarbiausia, kaip tvarkytis su nepageidaujamais jausmais?
Man pačiai apie tai kalbėti buvo labai prasminga, nes jausmas, kuris minimas straipsnyje, ir mane aplanko dažniau nei norėtųsi.
Gero skaitymo!
PUBLIKACIJA DELFI +: https://www.delfi.lt/plius/verslas-ir-ekonomika/psichologe-apie-apsimetelio-sindroma-tai-paciu-sekmingiausiu-zmoniu-ligaGrįžti į tinklaraščio pagrindinį puslapį Grįžti į tinklaraštį